(90000 تومان) As پنل (50000 تومان) A+ پنل (25000 تومان) A پنل (رایگان) B پنل
پشتیبانی شما می توانید از طریق پیامک ، تماس تلفنی ، ایمیل و همچنین پشتیبانی آنلاین با ما در ارتباط باشید.
 
اپراتور
   از طریق پشتیبان آنلاین به ارتباط با بخش فروش سامانه پیامک رایکام بپردازید.
پیام کوتاه: 10000000004844   ( 24 ساعت شبانه روز )
فکس: 02189779137   ( 24 ساعت شبانه روز )
ارتباط با مدیریت سایت:  admin@raikam.ir
ارتباط با پشتیبانی فنی:  support@raikam.ir
* لطفا برای تماس با پشتیبانی فنی، مشخصات پنل خود از قبیل یوزر و پسورد را ارسال نمایید.

 

این سرویس امکانی را به شما می دهد که بتوانید از طریق پنل پیامک رایکام به تمام کسانی که در گوشی خود وایبر ( Viber ) نصب کرده اند پیام بفرستید. این ارسال ها می تواند  به صورت دسته بندی شده منطقه ای ، کد پستی ، تفکیک شده کد پستی جز به جز تهران و کرج و یا ارسال مشاغل باشد تا بتوانید بهترین عملکرد تبلیغاتی خود را داشته باشید.

ارسال پیامک به وایبر
 

این سیستم شما را قادر میسازد که در صورت تمایل و نیاز با استفاده از موبایل خود پنل خود را مدیریت نمایید.از طریق این بخش میتوانید صندوق ارسال و دریافت شماره مورد نظر خود را بر روی موبایلتان داشته باشید وهمچنین با استفاده از موبایل دسترسی به دفترچه های پنل داشته و ارسال پیامک به صورت فردی و گروهی داشته باشید.

ارسال پیامک از طریق موبایل

نیازمندی ها

آخرین اخبار

 • آخرین اخبار رایکام
  آبان سال 93

  *اطلاعیه مهم* بازگشت پیامک های ارسال نشده

  به استحضار می رساند، با توجه به حجم بالای ارسال پیامک، اعتبار پیامک های ارسال نشده (شماره های بلک لیست) از 30 دقیقه تا حداکثر یک ساعت و نیم بعد از ارسال به صورت خودکار بازگشت داده شده و جزئیات آن در قسمت گزارشات ارسال و همچنین گزارشات مالی قابل مشاهده است.

 • آخرین اخبار رایکام
  آبان سال 93

  لیست سیاه مخابراتی (Black List)

  جهت خارج شدن از لیست سیاه مخابرات (همراه اول) کافیست عدد 2 را به 8999 ارسال نموده و یا با شماره 9990 تماس حاصل نمایید. جهت خروج از لیست سیاه ایرانسل نیز عدد 1 را به 5005 ارسال نمایید.

 • آخرین اخبار رایکام
  آبان سال 93

  مدیریت رویداد های بانکی و موسسه ای

  در این بخش شما میتوانید برای مواردی مانند سررسید چک ، اقساط ، پایان یافتن بیمه ها و شبیه آن پیامک اخطار ایجاد نمایید. این سیستم برای عموم و موسسات خصوصی و دولتی  قابل استفاده و با مدیریت حرفه ای و ساده می توانند با مشتریان خود تعامل ایجاد کنند.